Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Pokaż filtry
Eksport z Subiekt do programów księgowych Fakir i Kaper
Zamknij

Eksport dokumentów z Subiekt GT do Wapro Fakir

450,00  netto
Eksport dokumentów handlowych, bankowych oraz kasowych Subiekta GT do programu Wapro Fakir Aplikacja umożliwia eksport dokumentów handlowych Subiekta GT z
Subiekt GT - Faktury seryjne, powiadomienia mailowe, zbiorcza wysyłka faktur mailem WSTO
Zamknij

Subiekt GT – Faktury seryjne 2021 WSTO i WSTO OSS

580,00  netto
Generator faktur seryjnych z wysyłką mailową wygenerowanych faktur oraz powiadomieniami o zaległościach dla Subiekt GT. Ważne zmiany na rok 2021
Generator zamówień do dostawców
Zamknij

Generator zamówień do dostawców Subiekt GT

560,00  netto
Generator zamówień do dostawców dla programu Subiekt GT Aplikacja jest modułem dodatkowym instalowanym wewnątrz Subiekta i stanowiącym idealne rozszerzenie jego

Dodatki do Subiekt GT

Ten dział naszego sklepu internetowego poświęcony jest szeregowi dodatków które powstawały w przeciągu wielu lat pracy na doskonałym systemie handlowym Subiekt GT.

Wszystkie dodatki dostępne w naszej ofercie powstały przy współpracy z klientami, którzy zgłaszali szereg potrzeb związanych z rozbudową standardowych funkcjonalności programu Subiekt GT. Część dodatków można podzielić na te które wykorzystują lub wymagają wykorzystania Sfery dla Subiekt GT, a część dodatków opiera się na zwykłych zapytaniach do bazy danych co umożliwia korzystanie z nich klientom, którzy nie dokonali zakupu programu sfera dla Subiekt GT.

Przykładem dodatku, który nie wymaga wykorzystania sfery jest aplikacja do eksportu i importu dodatkowych kodów kreskowych które jako dodatkowe parametry kartotek towarów nie są wysyłane zwykłymi plikami komunikacyjnymi formacie EPP pomiędzy oddziałami firmy.

Na szczególną uwagę zasługują natomiast moduły które umożliwiają zaawansowane analizy danych na podstawie danych zawartych w Subiekt GT oraz Generatory zamówień do dostawców.

Powyższe moduły powstały na bazie doświadczeń przy wdrożeniach sklepów internetowych które potrzebowały narzędzi mogących zapewnić szybką i automatyczną możliwość zamawiania towaru u swoich dostawców na podstawie między innymi rezerwacji towarów jak i aktualnych Stanów towarów z uwzględnieniem Stanów minimalnych i minimów logistycznych.

Zaawansowana analiza ruchu towaru pozwala natomiast na prognozowanie sprzedaży oraz przeglądanie tak zwanych złogów magazynowych na których dłuższego czasu nie wykonywaliśmy ruchów magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo przykładowymi instrukcjami zastosowań naszych modułów dostępnych formie wideo na kanale YouTube.