Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nasze kursy dla programów linii GT a w szczególności Rewizor GT nie są standardowymi kursami oferowanymi przez producenta firmę Insert SA.

Kursy i szkolenia zostały przygotowane na bazie doświadczeń zdobywanych podczas szeregu wdrożeń u klientów zajmujących się prowadzeniem działalności w różnych branżach takich jak:

  • Handel internetowy,
  • Motoryzacja,
  • Transport międzynarodowy i logistyka,
  • Handel bronią,
  • Produkcja i montaż elementów stalowych.

Szeroka gama klientów którą obsługujemy która jednocześnie pracuje na programach zarówno linii programów Insert GT jak i Insert nexo pozwoliło nam zdobyć wiedzę, która opiera się nie na instrukcji programu, ale praktycznym zastosowaniu oprogramowania w pracy.

Żadne z naszych wdrożeń nie opierało się na standardowej konfiguracji programu w oparciu o minimalną wersję ustawień która jest wymagana do jego uruchomienia, dlatego też nasze szkolenia obejmują przykłady zastosowania w pracy oraz często omawiamy różne problemy techniczne i merytoryczne z którymi spotykają się na co dzień nasi klienci.

Żaden z kursów nie jest odczytaniem instrukcji obsługi programu i pokazaniem tylko funkcji dostępnych w interfejsie programu Rewizor GT, ale skupiamy się na zademonstrowaniu działania każdej funkcjonalności programu do obsługi księgi handlowej jakim jest Rewizor GT.