Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Niestandardowe kursy dla programów linii GT i Rewizor GT

Nasze kursy dla programów linii GT, a w szczególności Rewizor GT, nie są standardowymi kursami oferowanymi przez producenta firmę Insert SA.

Doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń

Kursy i szkolenia zostały przygotowane na bazie doświadczeń zdobywanych podczas szeregu wdrożeń u klientów zajmujących się prowadzeniem działalności w różnych branżach takich jak: Handel internetowy, Motoryzacja, Transport międzynarodowy i logistyka, Handel bronią, Produkcja i montaż elementów stalowych.

Praktyczne zastosowanie oprogramowania w pracy

Szeroka gama klientów, którą obsługujemy, która jednocześnie pracuje na programach zarówno linii programów Insert GT jak i Insert nexo, pozwoliło nam zdobyć wiedzę, która opiera się nie na instrukcji programu, ale praktycznym zastosowaniu oprogramowania w pracy.

Żadne z naszych wdrożeń nie opierało się na standardowej konfiguracji programu w oparciu o minimalną wersję ustawień, która jest wymagana do jego uruchomienia, dlatego też nasze szkolenia obejmują przykłady zastosowania w pracy oraz często omawiamy różne problemy techniczne i merytoryczne, z którymi spotykają się na co dzień nasi klienci.

Żaden z kursów nie jest odczytaniem instrukcji obsługi programu i pokazaniem tylko funkcji dostępnych w interfejsie programu Rewizor GT, ale skupiamy się na zademonstrowaniu działania każdej funkcjonalności programu do obsługi księgi handlowej jakim jest Rewizor GT.