Oprogramowanie Insert linii GT jak i nexo charakteryzuje się dużą elastyczności pod kątem wykorzystania jako narzędzie do pracy w wielu branżach.

Dużą elastyczność zapewnia udostępnione przez producenta w formie dodatków dla programistów narzędzie o nazwie Sfera. Sfera występuje w linii GT jako osobne narzędzie bez konieczności instalacji tylko jako aktywacja funkcjonalności natomiast w linii nexo PRO jest zaszyte w strukturę programu wraz kilkoma innymi  znanymi z GT dodatkami tj. Czerwnoy Niebieski i Zielony Plus.

Każde z powyższych rozszerzeń daje  nam dodatkową gamę wewnętrznych narzędzi do zbudowania szeregu aplikacji zewnętrznych wykorzystując zarówno linię GT jak i nexo jako doskonałą bazę pod budowę dostosowanego pod własne potrzeby systemu wspomagającego działanie firmy.

W tym dziale znajdziecie Państwo przykłady niewielkiej ilości spośród wielu wykonanych przez nas rozwiązań wykorzystujący możliwości programów jak i nieograniczoną fantazję użytkowników.

Dodatkowo zapraszamy do śledzenia naszego kanału w serwisie YouTube na którym publikujemy filmy z instruktarzem użycia aplikacji jak i przykłady dodatkowych zastosowań standardowych narzędzi.