Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Zdalne wsparcie techniczne Insert nexo

190,00  netto
Usługa zdalnego wsparcia technicznego. W serwisie InsERT stawiamy sobie za cel efektywne wspieranie klientów oraz partnerów w rozwiązywaniu problemów technicznych

Zdalne wsparcie techniczne Insert GT

170,00  netto
Usługa zdalnego wsparcia technicznego. W serwisie InsERT stawiamy sobie za cel efektywne wspieranie klientów oraz partnerów w rozwiązywaniu problemów technicznych

Dodatki do Subiekt GT

Ten dział naszego sklepu internetowego poświęcony jest szeregowi dodatków które powstawały w przeciągu wielu lat pracy na doskonałym systemie handlowym Subiekt GT.

Wszystkie dodatki dostępne w naszej ofercie powstały przy współpracy z klientami, którzy zgłaszali szereg potrzeb związanych z rozbudową standardowych funkcjonalności programu Subiekt GT. Część dodatków można podzielić na te które wykorzystują lub wymagają wykorzystania Sfery dla Subiekt GT, a część dodatków opiera się na zwykłych zapytaniach do bazy danych co umożliwia korzystanie z nich klientom, którzy nie dokonali zakupu programu sfera dla Subiekt GT.

Przykładem dodatku, który nie wymaga wykorzystania sfery jest aplikacja do eksportu i importu dodatkowych kodów kreskowych które jako dodatkowe parametry kartotek towarów nie są wysyłane zwykłymi plikami komunikacyjnymi formacie EPP pomiędzy oddziałami firmy.

Na szczególną uwagę zasługują natomiast moduły które umożliwiają zaawansowane analizy danych na podstawie danych zawartych w Subiekt GT oraz Generatory zamówień do dostawców.

Powyższe moduły powstały na bazie doświadczeń przy wdrożeniach sklepów internetowych które potrzebowały narzędzi mogących zapewnić szybką i automatyczną możliwość zamawiania towaru u swoich dostawców na podstawie między innymi rezerwacji towarów jak i aktualnych Stanów towarów z uwzględnieniem Stanów minimalnych i minimów logistycznych.

Zaawansowana analiza ruchu towaru pozwala natomiast na prognozowanie sprzedaży oraz przeglądanie tak zwanych złogów magazynowych na których dłuższego czasu nie wykonywaliśmy ruchów magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wideo przykładowymi instrukcjami zastosowań naszych modułów dostępnych formie wideo na kanale YouTube.