Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż filtry
-35%
Rachmistrz nexo PRO Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie
Zamknij

Rachmistrz nexo PRO Środki trwałe i wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie

149,00  netto
Kurs dla Rachmistrza nexo PRO oraz Rewizora nexo PRO Środki trwałe i Wartości niematerialne i prawne Nasz kurs nie jest
-50%
Rachmistrz nexo Pro pierwsze uruchomienie
Zamknij

Rachmistrz nexo Pro pierwsze uruchomienie

50,00  netto
Rachmistrz nexo PRO program do obsługi KPiR i Nasz kurs w którym omówimy kreatora wdrożeniowego pozwalającego na poprawne skonfigurowanie programu
Rachmistrz nexo Pro Ewidencje VAT
Zamknij

Kurs Rachmistrz nexo Pro Ewidencje VAT

199,00  netto
Rachmistrz nexo Pro Ewidencje VAT W kursie Rachmistrz nexo pro omawiającym zagadnienia z ewidencji vat zajmiemy się omówieniem z przykładami
-20%
Rachmistrz nexo Pro Księgi
Zamknij

Rachmistrz nexo Pro Księgi – Kurs z przykładami

319,00  netto
Kurs dla początkujących i zaawansowanych omawiający całość modułu Księga w Rachmistrz nexo pro

Kursy Rachmistrz nexo PRO są zbiorem materiałów w formie plików wideo przedstawiających praktyczne zastosowania programu do obsługi Księgi Przychodów i Rozchodów w skrócie KPiR.

W naszych kursach omawiamy zagadnienia wyżej wymienionego programu, którego producentem jest firma Insert S.A. z Wrocławia takie jak:

  • księgi,
  • ewidencję vat sprzedaży i zakupu,
  • środki trwałe ich ewidencja,
  • uproszczone kadry płace,
  • deklaracje skarbowe, JPK_VAT7 i inne deklaracje,
  • rozrachunki w Rachmistrzu nexo pro – zarówno walutowe jak i złotówkowe (nowość w stosunku do poprzednika, czyli programu Rachmistrz GT.)

Przedstawione poniżej kursy jako zbiór materiałów multimedialnych pozwalają państwu jako użytkownikom programu zarówno już pracującym na Rachmistrzu nexo PRO jak i rozpoczynającym swoją przygodę z tym programem zdobyć wiedzę, która na pewno poszerzy wasze umiejętności jak i pozwoli zoptymalizować pracę.

Jednym z przykładów optymalizacji pracy jest kurs związany z schematami importu dokumentów np. z ewidencji vat w którym prezentujemy bardzo dużą gamę funkcji związanych z pisaniem schematów jak i logiką biznesową która jest podstawą do zrozumienia zasad obsługi dokumentów.

Cykl naszych kursów powstał na bazie wieloletnich doświadczeń wdrożeniową szkoleniowych jak i prac związanych z serwisem oprogramowania u klientów, którzy bardzo często zdobywali swoją wiedzę metodą prób i błędów przy pracy na programie Rachmistrz nexo pro.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż nasze szkolenia nie są to szkolenia których producentem jest firma Insert S.A. W naszych szkoleniach pokazujemy praktyczne zastosowanie programów Insert SA z wykorzystaniem przykładowych dokumentów, które w trakcie ich trwania omawiamy dokonując zarówno zapisów w ewidencjach vat jak i księgowań. Prezentujemy również kompletne przygotowanie do pracy środków trwałych od ich wprowadzenia przez naliczenie amortyzacji zarówno dla środków trwałych pozyskanych z własnych funduszy jak i z dofinansowań między innymi z funduszy unijnych.