Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Rewizor nexo pro pierwsze uruchomienie

50,00  netto
Pierwsze uruchomienie programu Rewizor nexo pro za pomocą kreatora wdrożeniowego konfiguracja wstępna omówienie importu danych z Rewizor GT wersje planu

Szkolenia z programu Rewizor nexo Pro

Nasze szkolenia z programu Rewizor nexo Pro to unikalne materiały wideo, które pokrywają kluczowe aspekty księgowości, takie jak plan kont, dekretacja dokumentów, ewidencje VAT, środki trwałe, rozrachunki i kartoteki.

Oprogramowanie Rewizor nexo Pro dla firm handlowych

Oprogramowanie Rewizor nexo Pro jest idealne dla firm handlowych, zarówno małych, średnich, jak i dużych, działających w różnych modelach biznesowych.

Praktyczne przykłady i kompleksowe szkolenia

Nasze materiały szkoleniowe zawierają praktyczne przykłady zastosowań programów podczas pracy z różnymi typami dokumentów z jakimi spotykamy się w firmach od dokumentów sprzedażowych przez zakupu towarów handlowych jak i dokumentów kosztowych. Wbudowana obsługa środków trwałych pozwala na prowadzenie ich ewidencji oraz naliczanie amortyzacji i wykorzystanie dokumentów amortyzacyjnych do automatycznego księgowania, które również omawiamy na naszych kursach jako moduł środków trwałych. W zawartych poniżej programach znajdziecie państwo również przykłady tworzenia prostych jak i zaawansowanych schematów importów danych zarówno z programów zewnętrznych takich jak Subiekt GT i Subiekt nexo pro za pomocą plików komunikacyjnych EPP jak i JPK_VAT7.

Zawarte poniżej materiały szkoleniowe w formie filmów wideo nie są zwykłym odczytaniem instrukcji programu i zaprezentowaniem funkcji na zasadzie kliknięcia myszką, ale przedstawiamy kompletne przykłady takie jak dekretacja dokumentów jak i wprowadzania środków trwałych od” a do z”.

Dzięki naszym kursom uzyskacie państwo wiedzę pozwalającą na płynną szybką pracę w programie jak i zdobędziecie informacje w jaki sposób ułatwić sobie pracę na już istniejących podmiotach, na których pracujecie na pełnej księgowości w programach Rewizor nexo pro.

 1. Szkolenia Rewizor nexo Pro
 2. Materiały wideo Rewizor nexo Pro
 3. Księgowość
 4. Plan kont
 5. Dekretacja dokumentów
 6. Ewidencje VAT
 7. Środki trwałe
 8. Rozrachunki
 9. Kartoteki
 10. Oprogramowanie dla firm handlowych
 11. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
 12. Praktyczne przykłady
 13. Szkolenia z oprogramowania
 14. Subiekt GT
 15. Subiekt nexo pro
 16. Pliki komunikacyjne EPP
 17. JPK_VAT7
 18. Księgowość pełna
 19. Kursy Rewizor nexo Pro