Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Rewizor nexo pro pierwsze uruchomienie

50,00  netto
Pierwsze uruchomienie programu Rewizor nexo pro za pomocą kreatora wdrożeniowego konfiguracja wstępna omówienie importu danych z Rewizor GT wersje planu

Przedstawione poniżej szkolenia z programu Rewizor nexo pro są zbiorem unikalnych materiałów wideo omawiającym następujące zagadnienia:

  • plan kont,
  • dekretacja dokumentów i ewidencje vat,
  • środki trwałe,
  • rozrachunki,
  • kartoteki,

I wiele innych funkcji, które są pod modułami wymienionych powyżej w kilku głównych modułach programu, który jest programem do prowadzenia Ksiąg rachunkowych dla firm handlowych zarówno w biurach rachunkowych jak i w podmiotach objętych ustawą o rachunkowości.

Oprogramowanie Rewizor nexo pro doskonale nadaje się do pracy zarówno w małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstwach w których pracujemy w wielu modelach zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych.

Przedstawione poniżej materiały szkoleniowe zawierają praktyczne przykłady zastosowań programów podczas pracy z różnymi typami dokumentów z jakimi spotykamy się w firmach od dokumentów sprzedażowych przez zakupu towarów handlowych jak i dokumentów kosztowych. Wbudowana obsługa środków trwałych pozwala na prowadzenie ich ewidencji oraz naliczanie amortyzacji i wykorzystanie dokumentów amortyzacyjnych do automatycznego księgowania, które również omawiamy na naszych kursach jako moduł środków trwałych. W zawartych poniżej programach znajdziecie państwo również przykłady tworzenia prostych jak i zaawansowanych schematów importów danych zarówno z programów zewnętrznych takich jak Subiekt GT i Subiekt nexo pro za pomocą plików komunikacyjnych EPP jak i JPK_VAT7.

Zawarte poniżej materiały szkoleniowe w formie filmów wideo nie są zwykłym odczytaniem instrukcji programu i zaprezentowaniem funkcji na zasadzie kliknięcia myszką, ale przedstawiamy kompletne przykłady takie jak dekretacja dokumentów jak i wprowadzania środków trwałych od” a do z”.

Dzięki naszym kursom uzyskacie państwo wiedzę pozwalającą na płynną szybką pracę w programie jak i zdobędziecie informacje w jaki sposób ułatwić sobie pracę na już istniejących podmiotach, na których pracujecie na pełnej księgowości w programach Rewizor nexo pro.